61. Grammy Ödülleri'ne (2019 Grammy) damga vuran anlar

ntv.com.tr

61. Grammy Ödülleri'nde (2019 Grammy) yıllarca hafızalardan silinmeyecek anlar yaşandı. İşte, ABD'nin eski First Lady'si Michelle Obama'nın kadın şarkıcılarla birlikte sahneye çıkmasından müziğin efsane ismi Diana Ross'un torunu tarafından takdim edilmesine Grammy'nin en ilginç anları...

 • 1

  ENERJİK AÇILIŞ

  ENERJİK AÇILIŞ

  Camila Cabello, Grammy Ödül Töreni'nin açılıl performansını sergiledi. Latin pop şovunda Havana adlı şarkısını Ricky Martin, J Balvin, Young Thug ve Arturo Sandoval ile birlikte seslendirdi. Gece, enerjik bir şovla başladı. 

 • 2

  SAHNEDE BİR EFSANE

  SAHNEDE BİR EFSANE

  Müziğin efsane ismi Diana Ross, 75'inci doğum gününü Grammy Ödül Töreni sahnesinde kutladı. Ross, sahnede The Best Years of My Life ve Reach Out And Touch (Somebody’s Hand) şarkılarını seslendirdi. 

 • 3

  TORUNU TAKDİM ETTİ

  TORUNU TAKDİM ETTİ
  Diana Ross'u sahneye davet eden isim, dokuz yaşındaki torunu Raif-Henok Emmanuel Kendrick oldu. Raif, Ross'u "Büyükanne" diyerek takdim etti.
 • 4

  GRAMMY'DE BİR FIRST LADY

  GRAMMY'DE BİR FIRST LADY

  Michelle Obama, Grammy gecesinin en sürpriz ismi oldu. Sahneye Lady Gaga, Jada Pinkett Smith, Alicia Keys ve Jennifer Lopez'le birlikte sahneye çıkan Obama, sahnede, "İster country, ister rap, ister rock olsun; müzik kendimizi; saygınlığımızı, üzüntülerimizi, umutlarımızı ve sevincimizi paylaşmamıza yardım eder. Birbirimizi duymamızı, birbirimizi davet etmemizi sağlar" dedi. 

 • 5

  LADY GAGA'NIN ÖZEL PERFORMANSI

  LADY GAGA'NIN ÖZEL PERFORMANSI
  Gecenin en merak edilen performansı Lady Gaga'nınkiydi. Lady Gaga, A Star Is Born filmi için bestelediği Shallow şarkısını seslendirdi. Ünlü şarkıcı, güçlü performansıyla büyük alkış aldı.
 • 6

  TAVUS KUŞUNA DÖNÜŞTÜ

  TAVUS KUŞUNA DÖNÜŞTÜ
  Rap şarkıcısı Cardi B, Grammy'ye Money adlı şarkısıyla damga vurdu. İlginç kostümüyle dikkatleri üzerine çeken Cardi B, şovunun sonunda kostümündeki kanatları açarak tavus kuşuna dönüştü.
 • 7

  MILEY CYRUS-SHAWN MENDES ŞOVU

  MILEY CYRUS-SHAWN MENDES ŞOVU
  Miley Cyrus, Shawn Mendes ile güçlü bir performans sergiledi. Mendes'in gitar eşliğinde katıldığı performansta ikili, In My Blood adlı şarkıyı seslendirdi.
 • 8

  JLO SÜRPRİZİ

  JLO SÜRPRİZİ

  Jennifer Lopez (JLO), gecenin sürpriz şovuna imza attı. Beklenmedik bir şekilde sahne alan Lopez, Smokey Robinson ile birlikte Dancing in the Street ve Please Mr. Postman şarkılarını seslendirdi. 

 • 9

  COUNTRY EFSANESİNDEN DÜETLER

  COUNTRY EFSANESİNDEN DÜETLER
  Country müziğin efsane sesi Dolly Parton, sahneyi genç pop müzisyenleriyle paylaştı. Önce Katy Perry ve Kacey Musgrave ile Here You Come Again şarkısını seslendirdi. Ardından Miley Cyrus ile Jolene şarkısına düet yaptı.