Haftalık burç yorumları (29 Ekim - 4 Kasım 2018 astroloji)

Kasım ayında gökyüzü çok hareketli… Ekim ayının son gününde, 31 Ekim’de, Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. Aklımızı bir konuda derinlemesine toplarken biraz zorluk çekebileceğimiz bir döneme başlıyoruz. Çok fazla konu ile ilgilenmek istediğimiz bir dönemi başlatacağından, konsantrasyonumuzun tam olmadığını hissedebiliriz. AstroLogos Kurucusu Burcu İnci’den Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları….

 • 1

  Kasım ayına genel olarak bakacak olursak;

  1 Kasım’da geri hareketini yapan Venüs Terazi burcuna geçecek. Venüs Terazi burcunda yücelir yani Terazi burcunun yönetici gezegeni olduğundan enerjisini bize tam olarak yansıtabilir. 16 Kasım’da Venüs Retro hareketini tamamlayacak…

  Ay düğümleri, Ay’ın ekliptiği kestiği noktalardır. Kuzey Ay Düğümü, Ay’ın kuzeyde ekliptiği kestiği yerdir. Astrolojide ruhun izlemesi gereken yol olarak anlam kazanır. Kuzey Ay Düğümü, 6 Kasım’da Yengeç burcuna geçiyor. Kuzey Ay Düğümü Yengeç burcunda iken öğrenilmesi gereken, duygularımızın varlığını kabul etmek, kararlarımıza hislerimizi de katmamız gerektiğidir.

  Kasım ayının önemli bir değişimi de Jüpiter’den gelecek. 8 Kasım’da Jüpiter Yay burcuna geçiş yapacak. Yay burcundakiler için çok şanslı ve bereketli bir dönem başlıyor. Tabii sadece Yay burcundakilere değil, herkesin doğum haritasında Jüpiter’in denk geldiği eve şans getirecek.

  16 Kasım’da Mars Balık burcuna geçiş yapacak. Kendimizi biraz daha duygusal hissedebileceğimiz bir süreç yaşayabiliriz. Ve 17 Kasım’da meşhur Merkür Retrosu başlayacak…Korkmaya gerek olmadığını artık yaza yaza anlatmayı başardım sanırım…Merkür Retrosunda aklımızla karar vermemiz gereken yeni başlangıçlara imza atmamamız tavsiye edilir.

  Tüm bu geçişlerin detaylarına ilgili haftalarda değineceğim. Sağlık, huzur, mutluluk, aşk dolu bir hafta dilerim.

 • 2

  Yükselen Koç:

  Sevgili Koçlar, kasım ayı sizin için ailenizden gelecek maddi destek konusunda yeni bir dönem başlatabilir. Kardeşleriniz, çok yakın dostlarınız veya akrabalarınız ile ilgili önemli farkındalıklara ulaşarak bir dönemi sonlandırmaya karar verebilirsiniz.

  Yönetici gezegeninizin Balık burcuna geçişi ile birlikte kendinizi biraz depresif ve halsiz hissedebilirsiniz.

  Aileniz ve yuvanız hakkında sizin kontrolünüz dışında gelişmeler yaşamaya başlayıp, yaklaşık 1 yıl sürecek bir yapılanmaya başlayabilirsiniz.

  Kaygı ve korkularınız sizi tahmininizden fazla etkiliyor ve belki de yanlış kararlar almanıza sebep oluyor olabilir. Yeni yıl ile birlikte, kaygılarınıza bakış açınız bir