Haftalık burç yorumları (30 Eylül-6 Ekim 2019)

ntv.com.tr

Hafta sonu meydana gelen Terazi’deki Yeni Ay’ın ardından bu hafta ilişkilere daha derin anlamlar yüklemek isteyebiliriz. Hafta ortasında iletişim ve marifet gezegeni Merkür’ün Akrep burcuna geçişiyle kafamızı kurcalayan her konuya bir dedektif titizliğiyle cevap arayacağız. Bu hafta etrafımızdaki kişilerin manipülatif yaklaşımları bizi yorabilir. Sis perdesi arkasında kalan olayları aydınlığa kavuşturmak için çevrenizdeki güvendiğiniz kişilerden destek almaktan çekinmeyin. Haftanın ikinci yarısı, diyaloglarımızda hak, hukuk, adalet arayışı daha ön plana çıkacak. Bildiğiniz doğru yoldan şaşmadan, karşınızdakilere öz değerinizi sevecenlikle yansıtmanız, ayrıcalığınızı ortaya koymaya yetecektir. Astrolog Nigar Bostan'dan Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…. (Nigar Bostan / nigarbostan@hotmail.com)

  • 1

    Her ne kadar sorumlulukların peşinizi bırakmadığı bir haftaya adım atsanız da içinizde adeta bir alev topuna dönüşen seyahat etme ve özgürleşme isteği, size, cesaretle yeni yerler keşfetmek için yüksek motivasyon taşıyabilir. Kısacası bu hafta, hayatın tüm ciddiyetine rağmen bir keşiş ruhuyla yeni insanlar ve mekanlarla kucaklaşmaya hazırlanın. Ne demişler “insanoğlu kuş misali”, tüm sihir alt tarafı bir seyahat bileti almakta saklı. Gelecek endişesini rafa kaldırıp anı yaşama zamanı.
  • 2

    Yükselen Koç ve Koç Burcu:

    Bu hafta özel hayatınızdaki ciddi biraz da çalkantılı olayları yönetmeye çalışırken iş dünyasında da sorumluluklarınızın artacağı bir süreçle karşı karşıya kalabilirsiniz. Yoğun iş temposunu hafifletmek için takım arkadaşlarınızı çoğaltabilir, ya da sorumluluklarınızı diğerleriyle paylaşmayı deneyebilirsiniz. Çok koşup, çabuk yorulmaya hiç gerek yok. Hafta ortasında yabancılarla yapacağınız toplantılar, kafanıza takılan sorulara hızlı cevap