Meryem Uzerli'den bacağına yeni dövme (Ünlülerin dövmeleri ve anlamları)

ntv.com.tr

Oyuncu Meryem Uzerli bacağına yeni dövme yaptırdı. Zayn Malik kafasına mandala dövmesi yaptırdı. Onun gibi birçok ünlü dövme yaptırmayı seviyor. Peki ünlülerin dövmeleri ve anlamları ne ifade ediyor? İşte Türk ve yabancı ünlülerin dövmeleri ve anlamları...

 • 1

  MERYEM UZERLİ

  MERYEM UZERLİ
  Son olarak Cingöz Recai filminde rol alan Meryem Uzerli'nin bacağındaki yeni dövmesi sosyal medya paylaşımında ortaya çıktı.
 • 2

  NESLİHAN ATAGÜL

  NESLİHAN ATAGÜL

  Neslihan Atagül, dudağının içine dövme yaptırdı. 

 • 3

  Instagram'da paylaşım yapan Atagül, dudağının içine yaptırdığı K harfi dövmesinin fotoğrafına geçen yaz evlendiği eşi Kadir Doğulu'yu etiketledi.

  Neslihan Atagül dövme fotoğrafının altına Sade'in Love Is Found (Aşk bulundu) şarkısının "ı know my eyes already like you" (Biliyorum gözlerim çoktan sevdi seni) sözünü yazdı. 

 • 4

  EZGİ MOLA

  EZGİ MOLA

  Hayvanlara düşkünlüğü ile bilinen Ezgi Mola, Kuki ve Suşi Mola isimlerini verdiği köpeklerinin fotoğrafını kaburgasına (rip tattoo) dövme yaptırdı.

  Sık sık köpekleriyle paylaşım yapan ve sokak hayvanları için de yardım çağrısında bulunan Mola, yeni dövmesinin mutluluğunu takipçileriyle paylaştı

 • 5

  Kısa sürede 30 bin beğeni alan fotoğrafa, takipçileri yorum yağdırdı. Bazıları dövmeyi çok beğendiğini söylerken, bazıları da olumsuz görüşünü bildirdi.
 • 6

  ŞAHAN GÖKBAKAR

  ŞAHAN GÖKBAKAR
  Eşiyle fotoğrafını paylaşan Gökbakar’ın kolundaki dev dövme dikkat çekti. Ünlü komedyenin 2 yaşındaki oğlu Deniz Efe’nin portresini koluna dövme olarak yaptırdığı anlaşıldı.
 • 7

  ELÇİN SANGU

  ELÇİN SANGU

  Son olarak Kiralık Aşk dizisiyle ekranlara gelen ve projenin final yapmasının ardından din